Hizmetlerimiz

Turizm Taşımacılık


ŞÖFÖRLÜ OTOBÜS MİDİBAS MİNİBÜS KİRALAMA Biz, Özel Turizm taşımacılık Şirketi olarak, tur operatörleri ve seyahatacentalarının Türkiye içi ve Avrupa ülkelerinde Düzenlemiş olduğu seyahatlerde,şehir içi, şehirlerarası transferlerde, turlarda, filosunda bulunan 55 kişilik otobüs,50kişilik otobüs, 45 kişilik otobüs, 27 kişilik midibas, 10,13,15 kişilik minibüsaraçları ile İstanbul merkezli özel şoförlü araç kiralama ve uluslararasıtaşımacılık otobüs hizmeti vermekteyiz.

Havalimanı Transfer

Havalimanlarında bulunan karşılama personelimiz ilekarşılama yaptığımız müşterileri gidecekleri noktalara getirmek için karşılama ve transfer hizmeti sunmaktayız.

ÖzelTurizm taşımacılık olarak, kongre, seminer, yolcu gemisi organizasyonlarındamisafirlerin ulaşımlarının sağlanması için şoförlü araç kiralama hizmetisunmaktayız.

Engelli Taşımacılık

Filosunda bulunan engelli bireyler için özeltasarlanmış lifli araçlarımız ile engelli bireylere yönelik engelli aracı kiralama, transfer sağlık kuruluşlarına gidiş gelişlerine hizmetisunmaktayız.

Şirketimizin Sahip olduğu geniştedarikçi ağı ile Türkiye’nin her bölgesinden ve Avrupa ülkelerinde otobüskiralama hizmeti sunmaktayız.