Biz Kimiz?

Biz, Özel Turizm Şirketi olarak, müşterilerimize unutulmaz seyahat deneyimleri sunan öncü bir turizm şirketiyiz. 20 yıllık deneyimimizle sektördeki lider konumumuzu sürdürüyor, her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Benim Hikayem

Cemil Çevik, 1986 yılında Turizm çalışma hayatına başlamıştır. İlk olarak Tan Tur Turizm'de Turizm Otobüs Muavini olarak görev yapmıştır. Daha sonra sırasıyla Transbalkan Turizm'de ofis boy, İngilizce Transferman, Otobüs muavini, minibüs ve otobüs şoförlüğü yapmıştır.

Turizm taşımacılıkta otobüs Kaptanlığı dönemde ,  bir çok turizm otobüs kaptanı ve saha elemanı yetiştirmiştir. 2005 yılında, 2005 model bir adet Volkswagen LT Yolcu minibüsü alarak turizm taşımacılığına başlamıştır.

2006 yılında kendi turizm taşımacılık firmasını kurarak, Turizm Seyahat Acentaları'nın ve dünya çapında ün yapmış yabancı tur operatörlerinin ülkemize getirdiği gemi ve yabancı grupların transferini, kültür turlarını ve resmi/özel sektörün anlık toplu hareketlerini, kendi araç filosunda bulunan öz mal ve kiralık otobüs, midibüs, vip minibüs ve engelliler için özel yapılmış liftli araçlarıyla sağlamaktadır.

Şirketimiz, uzun yıllara dayanan araç bilgisi, saha hâkimiyeti, masa başı tecrübesi,Türkiye içi ve Avrupa ülkelerindeki geniş tedarikçi ağı, kendi yetiştirdiği ekibiyle birlikte kurumsal olarak turizm taşımacılık hizmeti sunmaktadır. 2012 yılında, şirketimiz engelli bireylerin kullanımına yönelik asansörlü (liftli) özel tasarımlı araçları hizmete sunarak engelli araç kiralama markasını oluşturmuştur. 2021 yılında, başarılı çalışmalarına devam etmek amacıyla anonim şirket statüsüne geçmiştir.

MİSYONUMUZ

Müşterinin talep ettiği hizmeti doğru zamanda, doğru maliyetle, kaliteli araçlar ve tecrübeli bir ekip ile müşteriye eksiksiz bir şekilde sunmak, verilen hizmetin kontrolünü ve hakimiyetini kaybetmeden müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmetin sürekliliğini garanti altına almaktır.

VİZYONUMUZ

Taşımacılık hizmeti verdiğimiz müşterilerekişiye özel hizmet standartları sunmak, kullanılan araçlarda periyodikbakımları yetkili sevislerde zamanında yaptırmak , süreçleri denetleyerekgüncelleştirmek ve iyileştirmek yapmak , araç parkı yeniliklerini müşterilerintalepleri doğrultusunda yenilemek ve güncel tutmak,araç kaptanlarımıza günceleğitimler vererek sürekli bilinçli kalmalarını sağlamak, güncel değişen piyasaşartlarını takip ederek piyasa şartlarına bağlı kalmak.