HİZMETLERİMİZ

Turizm Taşımacılık

Şirketimizin Sahip olduğu geniş tedarikçi ağı ile Türkiye’nin her bölgesinde hızlı ve kaliteli araç tefariği, Kesintisiz 7/24 iletişim. İstanbul, Ankara, Kapadokya, İzmir, Antalya, Trabzon, Van, Kars, Hatay Adana Havalimanları Otel transferleri, Sürücülü Otobüs, midibüs, Minibüs Kiralamaları

Havalimanı Transfer

İstanbul, Ankara, Kapadokya, İzmir, Antalya, Trabzon, Van, Kars, Hatay Adana bölgeleri çıkışlı Anadolu ve kültür turları İçin Sürücülü 75,65,60,58,55,50,45 kişilik Otobüs, 31,27,20 kişilik Midibüs, 10,13,15,kişilik Minibüs Kiralamaları.

Vip Taşımacılık

Uzun dönem veya günlük sürücülü Otobüs, Midibüs, Minibüs Kiralamaları
5 Kişiden 500 0 Kişiye kadar Fuar, Toplantı, Eğitim Gezisi, Toplu organizasyonları için transfer ve araç tahsis hizmetleri. Sürücülü 75,65,60,58,55,50,45 kişilik Otobüs, 31,27,20 kişilik Midibüs, 10,13,15,kişilik Minibüs Kiralamaları.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sizin Kadar Özel, Size Özel fikri ile yola çıkıp, taşımacılık hizmeti vermiş olduğumuz müşterilerimize,
kişiye özel hizmet standartlarını verebilmek...

Kabin Görevlisi
Wifi
Elektrik
Müzik - Eğlence
Güvenlik
Konforlu Koltuklar

    Mutlu Müşteri Yorumları...

testimonial3.jpg

Antalya yolculuğumuzda sunduğu konfor ve güvenli yolculuk için teşekkür ederiz...

testimonial3.jpg

Ekibinizden çalışma disiplinizden hızlı ve yapıcı yaklaşımınızdan çok memnun kaldık. Yolculuk ensasında tek sorun bile olmadı. güvenle tavsiye ederim..

testimonial3.jpg

Engelli araçlarınız için size ne kadar teşekkür etsek azdır, bu şekilde yıllardır yapamadığımız yolculuğu gönül rahatlığı ile gerçekleştirdik. Size ve Ekibinize sonsuz teşekkürler...