Havaalanı Transferi

Özel Tur Turizm Taşımacılık; protokol taşımacılığının yanı sıra kongre, seminer organizasyonları ile bireysel olarak kişi veya gruplar için havaalanı transferi yapar. Bu transferler esnasında araç seçeneği olarak misafirlere otomobil, VIP otomobil, minibüs, VIP minibüs, midibüs veya otobüs seçenekleri sunulmaktadır. Misafirler için havaalanları ile evleri, otelleri vb. noktalar arasında karşılıklı olarak transfer hizmeti de verilmektedir.

Özel Turlar

Özel Tur Turizm Taşımacılık; özel tur hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, yurtiçi ve yurtdışına yönelik özel turlara araç temini sağlamaktadır. Bu kapsamda örneğin; kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde yurtdışı turlarına, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, haftasonu ve günübirlik gezilere araç temini yapılmaktadır. Programın nerede başlayıp nerede biteceği misafirler tarafından belirlenen bu özel turlara, Özel Tur Turizm Taşımacılık güvencesiyle, profesyonel sürücü ve modern filosundan misafirler tarafından seçilen araçlar temin edilmektedir. 

Kongre Seminer Organizasyon

Kongre ve seminer organizasyonlarının en önemli temel taşlarından birisi, gelen misafirlerinn doğru yere doğru zamanda ulaşmasını sağlamaktır. Bu yüzden Özel Tur Turizm Taşımacılık olarak; pazarlama, tanıtım, seminer, toplantı ve organizasyonda gelecek misafirlerin ilk geliş noktalarından (havaalanı, terminal, tren garı, otel vb.) alınarak organizasyonun düzenlendiği yerlere transferleri, bu transferler esnasında talep edilirse rehberlik hizmeti sunulması ve organizasyon sonrasında tüm konukların istedikleri noktalara geri dönüşlerinin sağlanması gibi seçenekler müşterilerimize sunulmaktadır. Bu doğrultuda gerek teke tek gerekse gruplar için istenilen tür ve kapasitede araçlar temin edilir.

Özel Tur Turizm Taşımacılık; kongre-seminer organizasyonlarında müşterilerine gelen misafirlerin sayısına göre alternatif taşıma seçenekleri sunar. Eğer heyet içerisinde protokol kapsamına giren kişiler mevcutsa, bu kişilere yönelik “Protokol Taşımacılığı” hizmeti de verilmektedir. 

Yurtiçi Kültür Turları 

Seyahat acentaları tarafından her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolu’nun güzelliklerini keşfetmek için düzenlenen kısa veya uzun süreli kültür turları için Özel Tur Turizm Taşımacılık tarafından araç temin edilmektedir.  

Özel Tur Turizm Taşımacılık bu gezilerde modern araç filosuyla, güzergah deneyimli sürücüleriyle, bilgilendirici rehberleriyle misafirlerine güvenli ve konforlu bir yolculuk sunmaktadır.  Özel grupların yurtiçi kültür turlarına araç temini hizmeti sağlandığı gibi, yerli ve yabancı seyahat acentelerinin tur programlarında da talep edilen tip ve özellikte araç sağlanmaktadır.

Yurtiçi

Özel Tur Turizm Taşımacılık araç filosunda otobüs, midibüs, minibüs vb. yanında özel donanımlı lüks VIP araçlar da bulunmaktadır. Sürücülü VIP hizmeti kapsamında kurum, kuruluşlar ya da şahıslara özel günler (düğün, sünnet töreni vb.), havaalanı transferleri ve geziler için VIP segmentinden araç sunulmaktadır. 

Özel Tur Turizm Taşımacılık araç filosunda 3 segmentte VIP araç bulunmaktadır. Bunlar VIP otomobil, VIP minibüs ve VIP otobüstür. VIP hizmet talep eden gruplara yolcu sayısına veya protokol durumuna göre farklı tipte araçlar önerilmektedir. Mercedes Benz ve Volkswagen araçlardan oluşan VIP grubundaki araçların genel özellikleri arasında; deri döşeme, plazma tv, klima, airbag, minibar gibi unsurlar yer almaktadır.

Misafirlerinin kendilerini özel hissetmesi için gerekli tüm olanaklara sahip VIP araçlar özel günler için doğru tercih olacaktır.