Sizin Kadar Özel, Size Özel...

Yolcu taşımacılığının en önemli kuruluşlarından biri olan Özel Tur Turizm Taşımacılık, kurumsal iş algısı ve güçlü araç filosu ile uzun süredir hizmet vermektedir. Yolcu taşımacılığı deneyimlerini, projelerinde en hızlı, güvenli ve etkin olacak şekilde çalışmakta olduğu iş ortakları ile paylaşan Özel Tur Turizm Taşımacılık kurulduğu günden beri “Sizin Kadar Özel, Size Özel...” prensibi ile çalışmaktadır.

Benimsediği “Sizin Kadar Özel, Size Özel” mottosu sayesinde 2005 yılında hizmet vermeye başladığı turizm- organizasyon sektöründe “ISO 9001:2008, AJA, Otobüs ile Yurtiçi Tarifesiz Yolcu Taşımacılığı Belgesi (D2), Otobüsle Uluslararası Tarifesiz Yolcu Taşımacılığı Belgesi (B2)” almayı başararak hizmet kalitesini ön plana çıkartmıştır.

Özel Tur Turizm Taşımacılık ulaşım ihtiyacı duyulduğu anda ve talep edilen organizasyon rezervasyonlarının büyüklüğüne göre günlük yolcu kapasitesini; bünyesinde bulunan 400 adet 46 kişilik ve 50 adet 55 kişilik otobüs, 100 adet 27 kişilik midibüs, 150 adet 16 kişilik minibüs ile 25.000 kişiye kadar çıkartabilmektedir.

Yurtiçi organizasyonlarında

İstanbul, Ankara, İzmir, Çeşme, Antalya, Bodrum, Dalaman, Göcek, Fethiye, Trabzon, Nevşehir, Kayseri, Konya, Adana havalimanları; gemi ve kruvaziyer limanları, oteller gibi farklı destinasyonlarda çalışan Özel Tur Turizm Taşımacılık aynı zamanda kongreler, incentive gruplar ve özel organizasyonlar için de geniş araç filosu ve eğitimli personeli ile siz değerli iş ortaklarına en iyi hizmeti sunar.

Servis kapasitesi yurtiçi ile sınırlı olmayan Özel Tur Turizm Taşımacılık; yurtdışı organizasyonları için de Gürcistan, Rusya, Letonya, Yunanistan, Hırvatistan, Bosna Hersek, Almanya, Avusturya, Bulgaristan, İtalya, Belçika, Slovenya gibi ülkelerde geniş araç filosu ile hizmet verir. Böylelikle sahip olduğu özel belgeleri, güçlü araç filosu ve yüksek kalite standartları ile yurtdışı organizasyonlarında da misafirleri için çözüm ortağı olmaktadır.

Araç filosunu sürekli yenileyen ve alanındaki teknolojik gelişmeleri takip eden Özel Tur Turizm Taşımacılık, misafir memnuniyetini her geçen gün arttırmayı ve ihtiyaç duyulan her noktada misafirleri için çözüm ortağı olmaya devam etmeyi hedeflemektedir.