Anasayfa

İşletim sisteminiz Flash Öğeleri Desteklemiyor.Yüklemek için tıklayınız.

İşletim sisteminiz Flash Öğeleri Desteklemiyor.Yüklemek için tıklayınız.

HAKKIMIZDA

 
 
ÖZEL TUR insan hayatını taşımanın sorumluluğunu ve önemini her an üzerinde hissetmektedir. Bu sorumluluk ÖZEL TUR için hiç bir şeyle karşılaştırılmayacak kadar önemli olmuştur... Aramıza katılan tüm çalışma arkadaşlarımızda aynı duygu ve heyecanı aramışızdır. ÖZEL TUR sürücülerinin uzun yıllara dayanan deneyim ve profesyonelliği ile yetinmeyerek onlara yeni eğitim ve deneyimler vermiştir. Yenilikçi yatırımlarımızla araç filosuna her geçen gün yenisini ekleyerek taşımacılık yaptığı firma çalışanlarının güvenlik, sağlık ve rahatlığını düşünmüştür.

MİSYONUMUZ

Kalite bilinci ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gelişim ve değişim süreçleri ile ilgili ihtiyaçlarını tespit ederek, bilgi birikimi paylaşımı ve bu paylaşımı uygulamalara dönüştürecek yaklaşımlarla, insan kaynakları ve eğitim faaliyetleri açısından farklılıklar yaratarak beklentileri en üst düzeyde arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerimizin başarıya ulaşmalarını sağlamaktır. VİZYONUMUZ Doğru hizmetin, doğru zamanda doğru maliyette ve kalitede müşterinin kullanımına sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

+ Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın bilinçli katılımı ile sürekli gelişmemize çalışanlarımızın katılımını sağlamak.
+ İş ortaklarımız ile birlikte karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak.
+ Şirketimizin başarısını ve hizmet kalitesini etkileyen süreçleri sürekli olarak denetleyerek iyileştirmek,
+ Müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırmaktır.
+ Kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkararak şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü artırmaktır.
+ Kalite güvence sisteminin kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm çalışanlarının sorumluluğundadır. Sistem ancak birlikte çalıştığımız ve destek verdiğimiz sürece başarıya ulaşacaktır.

Özel Tur bu amaçları gerçekleştirmek için çalışanlarına çağdaş organizasyon alt yapısı gibi imkânlar sağlar. Yaklaşımının uygulanması ve kalite yönetim sisteminin oluşturulması, uygulanması, yönetim tarafından gözden geçirilmesi ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi Özel Tur tarafından vazgeçilmez bir koşul olarak görülmektedir. SAYGILARIMIZLA;    

ÖZEL TURİZM
CEMİL ÇEVİK

 
 
Anasayfa
 
Otobüsler
Midibüsler
Minibüsler
Sedan Araçlar
   
   
Araç Plaka Sorgulama
Motorlu Taşıt Vergisi
Trafik Kameraları
   
   
   
İST. Deniz Otobüsleri
TCDD Tren Tarifeleri
Trafik Görüntüleri
   
   
   
Atatürk Havalimanı
Antalya Havalimanı
Esenboğa Havalimanı
   
 
 

Adres : Büyükdere Caddesi Andaç Apt. No.45 Kat. 3 Daire. 23 Mecidiyeköy / Şişli - İSTANBUL Tel : (+90) 444 3 289 - Faks : +90 (212) 230 46 66
Copyright © 2013 Özel Turizm. Tüm Hakkı Saklıdır.  /  Web Tasarım: E3 DİZAYN