Hakkımızda

Biz Kimiz

Özel Tur Kurucu Başkanı Cemil Çevik 1986 yılında Turizm çalışma hayatına Turizm Otobüs Muavini olarak Tan Tur Turizmde başlamıştır. Sırası ile Trasnbalkan Turizm’de ofis boy, İngilizce Transferman, Otobüs muavini, minibüs ve otobüs şoförlüğü yapmıştır. Turizm Kaptanlık yaptığı dönemde turizm sektörüne çok sayıda turizm şoförü ve saha elamanı yetiştirmiştir.2005 yılı Ağustos Ayında 2005 model 1 Adet Volkswagen LT Yolcu minibüsü alarak turizm taşımacılığına başlamıştır.2006 Yılında kendi turizm taşımacılık firmasını kurarak, Turizm Seyahat Acentaları nın ve Dünya çapında isim yapmış yabacı tur operatörlerinin ülkemize getirmiş olduğu gemi ve yabancı grupların transfer, kültür turlarını, Resmi ve Özel sektörün anlık toplu harekâtlarını araç filosunda bulunan Öz mal ve kiralık75,65, 55, 50,45 kişilik otobüs,31,27 kişilik midibüs, vip minibüs, engelliler için özel yapılmış liftli araçları ile uzun yıllara dayanan araç bilgisi, saha hâkimiyeti, masa başı tecrübesi ve kendi yetiştirmiş olduğumuz ekibimiz ile birleştirerek kurumsal olarak Turizm taşımacılık hizmeti vermektedir.

Şirketimiz 2012 yılında asansörlü (liftli) özel tasarımlı araçları engelli bireylerin kullanımına sunmuş ve kiralık engelli aracı markasını oluşturmuştur. 2021 yılında büyümesini Anonim Şirket statüsüne geçerek emin adımlar ile başarılı çalışmalarına devam etmektedir.

MİSYONUMUZ
Talep edilen hizmetin, doğru zamanda, doğru maliyette, kaliteli araç, tecrübeli bir ekip ile eksiksiz bir şekilde, verilen hizmetin kontrolünü kaybetmeden müşterinin kullanımına sunmak, müşteri memnuniyetini ve verilen hizmetin devamlılığını sağlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Sizin Kadar Özel, Size Özel fikri ile yola çıkıp, taşımacılık hizmeti vermiş olduğumuz müşterilerimize, kişiye özel hizmet standartlarını verebilmek

Şirketimizin başarısını ve hizmet kalitesini etkileyen süreçleri sürekli olarak denetleyerek güncelleştirmek ve iyileştirmek,

Kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkararak şirketimizin ve hizmet vermiş olduğumuz kuruluşların pazar payını ve rekabet gücünü artırmaktır. + Gerçekleştirilen her başarılı proje sonrasında, kendi şirket içinde değerlendirmeler yapıp rehavete kapılmadan yeni projeleri nasıl daha iyi geliştirebiliriz çalışmalarını yapıp yeni başarıları güncel tutmaktır. .

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Sizin Kadar Özel, Size Özel fikri ile yola çıkıp, taşımacılık hizmeti vermiş olduğumuz müşterilerimize,
kişiye özel hizmet standartlarını verebilmek...

Kabin Görevlisi
Wifi
Elektrik
Müzik - Eğlence
Güvenlik
Konforlu Koltuklar

    Mutlu Müşteri Yorumları...

testimonial3.jpg

Antalya yolculuğumuzda sunduğu konfor ve güvenli yolculuk için teşekkür ederiz...

testimonial3.jpg

Ekibinizden çalışma disiplinizden hızlı ve yapıcı yaklaşımınızdan çok memnun kaldık. Yolculuk ensasında tek sorun bile olmadı. güvenle tavsiye ederim..

testimonial3.jpg

Engelli araçlarınız için size ne kadar teşekkür etsek azdır, bu şekilde yıllardır yapamadığımız yolculuğu gönül rahatlığı ile gerçekleştirdik. Size ve Ekibinize sonsuz teşekkürler...